מאיץ לדוד

מה הוא מאיץ לדוד

לדוד השמש לוקח המון זמן להתחמם? רוצים לחסוך זמן? לנו באור אנרגיה דודי שמש וחשמל יש פתרון עבורכם מאיץ לדוד. הנה לכם כמה נקודות למחשבה לפני התקנה של מאיץ לדוד השמש. 

למה משמש מאיץ לדוד

לפני שאתם ממהרים לבדוק את מחיר מאיץ לדוד במחירון דוד שמש הנה לכם כמה נקודות למחשבה. 

למה משמש המאיץ? תפקידו הוא לזרז את תהליך חימום המים בדוד השמש ולחסוך זמן. כיצד? המים במיכל המים של דוד השמש מתחממים באמצעות קולטים המונחים על הגג. המים החמים במיכל דוד השמש עולים למעלה. לעיתים כאשר מיכל המים גדול לוקח זמן למים החמים לחלקו העליון של מיכל המים. 

כיצד בנוי המאיץ לדוד? המאיץ הוא סוג של צינור פלסטיק המתחבר לגוף החימום. בחימום המים בדוד המים החמים עולים למעלה ותפקידו של המאיץ היא לעזור להעביר את אותם מים חמים במהירות מהקולטים לחלקו העליון של מיכל המים. 

לאיזה סוג דוד מומלץ להתקין מאיץ לדוד? מומלץ להתקין מאיץ לדוד שמש עומד וגדול. לא מומלץ להתקין במקרה של דוד שמש שוכב או דוד חשמל. בדוד שמש עומד אכן ישנה הפרדה בין המים החמים לקרים והמאיץ יכול לעזור לחמם את המים מהר יותר. לא ניתן חוקי להוסיף מאיץ לדוד חשמל. 

חושבים על התקנת מאיץ לדוד

שנייה לפני שאתם ממהרים להשקיע נשמח להציג את עצמנו ☺ אנחנו חברת אור אנרגיה מירושלים, חנות המפעל של חברת כרומגן דוד שמש, אנו משווקים ומפיצים בבלעדיות את כל מוצרי חברת כרומגן –  דודי שמש, דודי חשמל , קולטי שמש ואביזרי אינסטלציה. אנו בעלי ניסיון רב וותק בהתקנה ושירות. אנו מבינים כיצד פועל דוד שמש ישראלי ומאמינים במענה מקצועי ומהיר תוך מתן דגש על זהירות ואיכות ההתקנה. בחנות המפעל שלנו בירושלים תמצאו תחת קורת גג אחת את כל אשר תזדקקו להתקנת או לתיקון דוד שמש בעבור הבית שלכם, וכן את המוצרים  וחלקי החילוף של כל החברות הדרושים להתקנת ולתיקון דודי שמש וכמו כן את כל אביזרי האינסטלציה לדודי שמש. 

Open chat
צריך עזרה?
שלום לך
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן