שעון לדוד שמש

למרות מזג האוויר החם בארץ שנותן יתרון ברור לדוד שמש על דוד חשמלי, רובנו מוצאים את עצמנו עם מים קרים אם שכחנו להדליק את המתג בדוד השמש שלנו. בחורף, אנרגיית השמש בדרך כלל לא מספיקה לחימום המים ואנחנו חייבים להשתמש בחשמל על מנת לזכות במקלחת חמה. בדיוק בשביל זה, המציאו את השעון לדוד השמש – פריט שיחסוך לכם גם בהוצאות החשמל, וגם את הצורך לזכור להדליק ולכבות את הדוד.

למה להתקין שעון לדוד שמש?

דמיינו לעצמכם שאתם חוזרים הביתה אחרי יום חורפי קר וארוך והדבר שאתם הכי רוצים זה מקלחת חמה, אך למרבה הצער, עליכם להמתין זמן רב עד שהמים בדוד ירתחו מספיק. התקנת שעון לדוד השמש שלכם למעשה תפתור את הבעיה הזו לחלוטין, כיוון שהשעון מדליק ומכבה את הדוד לפי שעות קבועות אותן אתם מגדירים לו, כך שהמים החמים יחכו לכם ברגע שתגיעו הביתה. מעבר לכך, התקנת שעון לדוד השמש שלכם תמנע בזבוז מיותר של חשמל הנגרם כתוצאה מהדלקה ממושכת של הדוד, ותפחית את הבלאי הנגרם לדוד.

התקנת שעון לדוד השמש גם תהיה שימושית במיוחד עבור ציבור שומרי השבת, כיוון שהוא מאפשר למעשה כיבוי והדלקה של הדוד ללא צורך בחילול שבת.

כיום, ישנם שעונים משוכללים במיוחד המופעלים דרך אפליקציה, כך שגם אם אין לכם שעות קבועות בהן תרצו להתקלח, תוכלו להדליק ולכבות את הדוד מכל מקום שתרצו!

איך מתקינים שעון לדוד שמש?

התקנת שעון לדוד שמש מתבצעת אך ורק באמצעות חשמלאי או טכנאי דוודים מוסמך בעל רישיון חשמלאי! את השעון עצמו תוכלו לרכוש בעצמכם ולתת לטכנאי להתקין אותו, או לבקש מהטכנאי שירכוש את השעון המתאים עבורכם.

מחירון התקנת שעון לדוד שמש

ישנם כמה סוגים שונים של שעונים לדוד שמש, כשהנפוצים ביותר הם שעונים מכניים פשוטים, שעונים דיגיטליים ושעונים המופעלים באמצעות אפליקציה. העלות של שעון דוד השמש משתנה בהתאם לכמה מורכב ומשוכלל השעון אותו תרצו לרכוש, כאשר המחירים נעים בין 300 שקלים לשעונים מכניים ועד לכ- 500 שקלים לשעונים המשוכללים יותר.

Open chat
צריך עזרה?
שלום לך
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן