כמה עולה קולט לדוד שמש?

דוד שמש מקולקל הוא לא עניין זול? מתלבטים האם הבעיה היא בקולטים או צריך להחליף את כל הדוד וכמה עולה קולט לדוד שמש? אנחנו אור אנרגיה, דודי שמש וחשמל פה לעשות לכם סדר בבלגן. לא תמיד צריך למהר להחליף את הקולטים. הנה כמה תקלות בקולטי שמש שיש לשלול לפני החלפת קולטים.

לפני שאתם ממהרים לברר  כמה עולה קולט לדוד שמש?

אולי צריך לנקות את הקולטים ואלוי התקלה היא בכלל בדוד חשמל. הנה כמה תקלות לשלול ופעולות לבצע לפני שאתם מתחילים לברר כמה עולה קולט לדוד שמש?

ניקיון קולטי השמש

לקראת החורף ובכלל בקיץ טוב מאוד להזמין צוות תחזוקה שינקה את הגג וסביבת הקולטים. לעיתים עלים, אבק או סתם לכלוכים יכולים לפגוע בתפקוד הקולטים.

מיקום מיקום מיקום

הרבה לא יודעים אבל מיקום קולטי השמש הוא קריטי. לעיתים תכופות אנו נקראים לשנות לתקן את הקולט וגלים שהעץ של השכן מסתיר את קרני השמש. לעיתים פעולה פשוטה כמו גזימת עץ יכולה לחסוך כספים רבים.

דוד שמש נמרוד

אבנית בצינורות ועל גבי הקולטים

התקלה הנפוצה בישראל במקרה ודוד שמש לא מחמם היא אבנית. האבנית מצטברת  בצינורות  של הדוד. בקשו מאיש הדודים לבצע ניקיון אבנית בחלקי הדוד.

מתקינים דוד חדש לפני שאתם ממהרים לגוגל לחפש דוד שמש מחיר  או כמה עולה קולט לדוד שמש? הנה טיפ חשוב מאיתנו בנושא בחירת סוג הדוד והקולטים.  חשוב לבחור בדוד השמש בהתאם לאזור בו אתם מתגוררים. ישראל האומנם קטנה אבל האקלים בצפון שונה מהאקלים בירושלים וחשוב ולסוג הדוד והקולטים יש משמעות. איש מקצוע אמין המעניק אחריות על התקנה או התיקון יכול לבחור עבורכם את הדוד הנכון בהתאם למקום מגוריכם.

מי אנחנו

כמה עולה קולט לדוד שמש? שנייה לפני שאתם ממהרים להחליף את הדוד או לרכוש קולט בואו להתייעץ איתנו. חברת אור אנרגיה מירושלים. אנחנו חנות המפעל של חברת כרומגן דוד שמש, אנו משווקים ומפיצים בבלעדיות את כל מוצרי חברת כרומגן –  דודי שמש, דודי חשמל , קולטי שמש ואביזרי אינסטלציה.

Open chat
צריך עזרה?
שלום לך
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן