כמה עולה לשים קולטי שמש?

מערכות שונות של דודי שמש יכולות להיות יעילות יותר הודות למערכות המתקדמות באמת כמו בסגנון כרומגן שמציעות לכם עמידות ותפקוד יוצא דופן של קולטים ודודי שמש. חשוב מאוד להבדיל בין מערכות מיושנות לבין הקלוטים מהסוגים החדשים שמציעים היום ולהתאים את הקולטים לדוד השמש. רצוי לבחור גם במערכת שמותאמת מבחינת כל הרכיבים שלה ובמקרה הזה אתם יכולים להחליף את קולטי השמש שלכם בצורה נפרדת מדודי שמש. דודי שמש והתקנת עולים אלפי שקלים כמו גם קולטי השמש ולכן חשוב להחליף אותם כאשר יש לכם את התקציב המתאים לכך. עם זאת, חשוב לדעת שכאשר מחליפים רכיבים במערכת אתם יכולים להחליף הכל בבת אחת וליהנות מהמותגים הטובים ביותר שמבטיחים לכם מים חמים ללא תקלות וללא בעיות של הצטברות אבנית או קצרים כלשהם.

מה חשוב לדעת על קולטי שמש?

קולטי שמש מחיר מגיע לאלפי שקלים למערכת והיא מומלצת בגלל החומרים שמהם היא עשויה. בישראל יש צורך בקולטים עמידים מאוד גם לבעיות האבנית וגם לבעיות הלחות הגבוהה באוויר שפוגעת בקולטים. לכן, מומלץ לבחור בקולטי נחושת או בקולטי ברזל, כל אחד והיתרונות שלהם בתחום זה. קולטי נחושת עמידים ללחות הגבוהה ולכן מתאימים מאוד לכל אזור בארץ שיש בו לחות כזאת והם מותקנים בצורה מקצועי על ידי מתקיני אור אנרגיה. הקולטים יכולים לספק לכם מים חמים ללא הפרעה לכל אורך היממה והם עמידים לשנים רבות ומציעים לכם מערכת איכותית מאוד שתשרת אתכם בנאמנות. 

קולטים לאזורים הקרים

עם זאת, בישראל יש גם אזורים קרים מאוד שבהם לא מומלץ להשתמש בקולטי נחושת כי אם בקולטי ברזל והם מותאמים יותר למזג אוויר קר מאוד. שם הם לא מתפוצצים ויכולים להמשיך לעבוד בלי תקלות גם בימים של שלג וקרה. קולטי ברזל סקדיול שאור אנרגיה מציעים לכם הם עמידים וללא תפרים מה שיוצר אצלם עמידות גבוהה מאוד ויציבות בעבודה. קולטי שמש מחיר יכול לנוע מסביבות 5000 ₪ ומעלה וזה תלוי בהתקנת דוד שמש או רק בקולטים ובמערכת שרוצים להתקין יחד אתו. זה מומלץ לבחור במותגים הטובים והאיכותיים ביותר שגם עובדים מצוין שנים רבות.

5/5 - (22 votes)
קולטי שמש
אז מה היה לנו עד עכשיו?
פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך
תיקון דוד שמש
איך מתקנים דוד שמש?

אין דבר יותר מתסכל מאשר להגיע הביתה לאחר יום מפרך של עבודה ולימודים – מזיעים מכף רגל ועד ראש, להיכנס אל האמבטיה ולגלות שאין מים

קרא עוד »
קולטי שמש
כמה עולה לשים קולטי שמש?

מערכות שונות של דודי שמש יכולות להיות יעילות יותר הודות למערכות המתקדמות באמת כמו בסגנון כרומגן שמציעות לכם עמידות ותפקוד יוצא דופן של קולטים ודודי

קרא עוד »
Call Now Button
Open chat
צריך עזרה?
שלום לך
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן