כמה זמן מחזיק דוד שמש?

דוד שמש זה מוצר שיכול להיות איכותי ויכול להיות חיקוי זול. כמה זמן מחזיק דוד שמש. היא שאלה שנוגעת לאיכות הדוד שאתם קונים. אם אתם רוכשים אותו מחברה ידועה, אין לכם מה לחשוש, כנראה מדובר בחברה טובה.

לפני שאתם רוכשים דוד שמש, בררו ברשת מיהן החברות המובילות, מה הן מציעות. איזה סוגי דודים יש, וגם מה דוד השמש שמתאים למשפחה שלכם. 

דודי שמש מתחילים מנפח של 80 ליטר עד 200, שזה הנפח הכי גדול. באמצע יש גם דוד שמש בנפח 120 ליטר ודוד של 150 ליטר.

למשפחה של עד 2 נפשות מומלץ לרכוש דוד בנפח של עד 80 ליטר. למשפחה של 3-4 נפשות מתאים דוד שלח 120 ליטר, משפחה עם 4-5 נפשות צריכה דוד של 150 ליטר ומשפחה עם 5 נפשות ומעלה זקוקה לדוד עם נפח של 180-200 ליטר. בדודים במשקל כזה מומלץ להתקין מאיץ חום.

תוחלת חיים של דוד שמש ואחריות

ישנם שני סוגים של אחריות על דוד שמש. אחריות יצרן מלאה ואחריות חלקית. אחריות יצרן מלאה מסופקת על ידי היצרן, בתקופת האחריות כל תקלה כולל בלאי של הדוד מטופלת. אחריות מלאה על דודי שמש ניתנת על ידי טכנאי מטעם היצרן, היא אחריות מורחבת שכוללת כל תיקון החל מהחלפת גוף חימום ועד החלפת הדוד בעצמו. חשוב לומר כי לא כל יצרן דוודים מספק אחריות כזו.

אחריות חלקית על דוודים תכלול תיקון של תקלות קריטיות הנוגעות למיכל הדוד או ציפוי ובלאי אבל היא גם מטילה השתתפות עצמית על הצרכן.

מרבית חברות הדוורים מספקות אחריות לתקופה של 4-5 שנים חלקם אחריות חלקית וחלקם מלאה. כאשר אתם מקבלים אחריות חלקית, חשוב לבדוק מה זה כולל. איזה סוג תיקונים ומה לא.

כמה זמן מחזיק דוד שמש? בין 7-10 שנים!

אורך חייו של דוד שמש נימרוד קשור לאיכות שלו. בדרך כלל תוחלת חייהם של דודי שמש היא בין 7 ל-10 שנים. יש מקרים והם רבים בהם דוד שמש מחזיק מעמד גם 10 שנים. כאשר הדוד הוא איכותי וההתקנה שלו טובה, זה משפיע על אורך חייו. הדרך הנכונה לשמור על דוד שמש קשורה בציפוי הפנימי שלו. לכל דודי השמש
ציפוי פנימי אשר מונע חלודה ונזילות. ציפוי אמייל יכול להאריך את חייו של דוד שמש והוא הציפוי הכי איכותי.

בכל מקרה חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה איכותית ומותג של דודי שמש.

Open chat
צריך עזרה?
שלום לך
איך נוכל לעזור לך היום?