החלפת קולטי שמש

עומדים בפני החלפת קולטי שמש מתלבטים איזה סוג קולטים אתם זקוקים קולטי ברזל או קולטי נחושת או אולי קולטי סקדיול הן הפתרון? חושבים על מערכת סולרית לגג הבית. כיום ישנו מגוון רחב של אופציות לחימום המים לשימוש ביתי ומסחרי. אנו חברת אור אנרגיה עוסקים בכל הקשור לשירות והתקנה של דודי שמש. הנה לכם כמה טיפים בנושא דודי שמש, דודי חשמל, קולטים ומערכות סולריות בתיות ומסחריות.

לפני התקנה או החלפת קולטי שמש – מה חשוב לבדוק

בדקו את מצב האבנית בצינורות של הדוד. דוד שמש  איכותי עם ציפוי אמאייל, תורם לניקיון המים, מבודד את החלודה, האבנית והלכלוך שעלולים להפוך את המים למלוכלכים ואפילו מזוהמים ושומר על איכויותיהם לאורך זמן. דוד עם ציפוי אמאייל לא נשחק עם השנים ושומר על עמידות לאורך זמן רב, כך שניתן להנות מהמים החמים במשך שנים ארוכות. לא משנה איזה סוג של קולטים תבחרו קולטים מברזל קלאסיים או קולטים חדישים מנחושת חשוב לזכור כי מיקום הקולטים הוא קריטים לתפקודם. מיקום הקולטים לכיוון מערב בזווית הנכונה הוא חשוב ביותר. אל תמהרו לבצע החלפת קולטי שמש יקרה בדקו את מקומם של הקולטים על הגג והחשיפה שלהם לאור השמש.

דודי שמש

החלפת קולטי שמש – מה הקולטים הנכונים עבורכם

אנו באור אנרגיה מאמינים שניתן למצוא את הטוב ביותר עבור כל לקוח במסגרת תקציבו. חשוב לנו להשאיר מאחורינו לקוחות מרוצים בכל מקום שאנו מגיעים אליו. הבחירה בין קולטי נחושת או קולטי ברזל או קולטי סקדיול אנו משאירים לאנשי השירות המקצועים שלנו. אנשי השירות מכירים את סוגי הקולטים השונים ויודעים לבצע את החלפת קולטי שמש הטובה ביותר עבורכם בהתאם להיכן שאתם מתגוררים. למה זה משנה? קולטים מנחושת מתאימים לאיזורים עם לחות גובהה בעוד קולטי סקדיול 40 מתאימים לאיזורים עם פוטנציאל לקרה כמו ירושלים או רמת הגולן. אנחנו חושבים גם מה נכון עבורכם קולטי קולקטאור, קולט במהירות האור , מיוצר מאלומיניום צבעוני , פיתוח מקורי של מפעלי כרומגן. האלומיניום אינו מחליד ובכך מספק שקט נפשי ללקוחות בנושא החלפת קולטי שמש. גב הקולט עשוי מ-PVC העמיד בפני קרינה אולטרה סגולית עם רדיד אלומיניום ובידוד פוליאורטן. השילוש הקדוש הזה מונע למעשה אובדן חום ומאפשר לחסוך באנרגיה ולנצל את קרני השמש בצורה האידיאלית.

Open chat
צריך עזרה?
שלום לך
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן