החלפת קולטים לדוד שמש

חברת אור אנרגיה משווקת את מוצר הדגל של הקולטים הרי הם קולטי סקדיול 40. הם עשויים מצנרת סקדיול ועמידים בכל סוגי הטמפרטורות גם חמות וגם קרות, כך שהם יכולים לעמוד בטיחותיים ויציבים בכל מזג אוויר. בעניין זה נציין כי יש תופעה חמורה של קולטים לדודי שמש שעלולים להינזק באופן קיצוני במזג אוויר קיצוני וזה משום שהם עשויים מחומרים זולים ונחותים.

את הקולטים של סקדיול מייצרים מצינורות שלמים ואין בהם ריתוכים או חיבורים, מה שמבטיח שהם יהיו עמידים וחזקים, ולא תהיה בהם כל פריצה שתשבור או תגרום להם לסדק או לנזק כלשהו.

כאש מדובר על החלפת קולטים לדודי שמש יש משמעות לכל המידע הזה שכן הם חייבים להיום מאוד יציבים וחזקים.

זה הזמן להחלפת קולטים לדודי שמש!

אם יש לכם קולטים ישנים זה הזמן לבצע החלפת קולטים לדוד שמש. התחום הזה של קולטים כל הזמן מתפתח וחבל מאוד שיהיו לכם קולטים לדודי שמש ישנים שלא עושים את העבודה כמו החדשים.

החלפת קולטים לדודי שמש צריכה להיעשות רק עם חברה מקצועית ורצינית כמו למשל רכישה של קולטים מייצור של חברת נימרוד, מהמובילות היום בארץ לייצור קולטים ודודי שמש.

אם אתם צריכים לעשות החלפת קולטים לדוד שמש, השיקול הכי מרכזי שלכם צריך להיות האיכות ולא המחיר. החלפת קולטים לדודי שמש יכולה להתבצע רק פעם בעשר שנים, ואם אתם משתמשים עדיין בקולטים מהסוג הישן, כדאי להם מאוד להחליף אותם לקולטים עמידים ואיכותיים.

זקוקים להחלפת קולטים לדודי שמש- לכו על איכות!

קולטים לדוד שמש מתוצרת חברת נימרוד עשויים מפח מגלוון או מאלומיניום, והם חזקים, עמידים ומסוגלים לעמוד בכל מזג אוויר.

הצד האחורי של הקולטים עשוי מחומר בשם פוליפורפילן או פי.וי.סי, וזה משום ששני החומרים האלה עומדים בכבוד ומסננים קרינה אולטרא סגולה.

על הבידוד בקולטים יש בנוסף שכבה של רדיד אלומיניום, וכך נשמרים החום והאנרגיה, והקולט נאטם בשכבה של גומי איכותי העמיד בכל טמפרטורה ושומר על טמפרטורת המים.

הזכוכיות של קולטים לדודי שמש, חייבות להיות בעובי מסוים ולפיח התקן כדי להיות מסוגלות להעביר אנרגיה וכן חייבות להיות מחוסמות שחלילה לא יתפוצצו במצב של חום בטמפרטורה גבוהה.

הלוח של הקולטים עשוי מדקופירט (סוג של פח) והוא עוטף גם את הצינורות המשניים.

אם אתם זקוקים להחלפת קולטים לדודי שמש, זה הזמן לפנות אלינו.

החלפת קולטים לדודי שמש- רק אצלנו!

חברת אור אנרגיה משווקת קולטים לדוד שמש שהם מוצרים משובחים מאוד שמחזיקים מעמד שנים רבות. אלה הם קולטים לדודי שמש מתוצרת חברת נימרוד והם מבוקשים בכל בעולם.

חומרי הגלם, המבנה של הקולטים והשיטה בה הם מיוצרים הפכו אותם למוצר דגל מבוקש. עם קולטים אלה מסוג סקדיול תוכלו לבצע החלפת קולטים לדודי שמש בביטחון שזה אכן המוצר הכי בטוח והכי נכון עבורכם.

קולטים לדודי שמש סקדיול מבטיחים לכם מים חמים להרבה שנים, הם עמידים ויציבים ומחזיקים מעמד גם בטמפרטורות נמוכות מאוד. לכן צפון הארץ יש החלפת קולטים לדודי שמש לסוג סקדיול שהם הכי מתאימים למזג אוויר קר.

החלפת קולטים לדודי שמש עם תו תקן

קולטי דוד שמש סקדיול נושאים תו תקן ישראלי וגם ספרדי ואוסטרלי והם מיוצאים בהצלחה רבה למדינות רבות.

שיטת החימום ושמירת האנרגיה מבטיחים גם מוצר מאוד חסכוני ויעיל. החלפת קולטים לדודי שמש מסוג סקדיול הם בהחלט ההמלצה הכי טובה שאנו יכולים לתת לכם.

קולטי שמש מחיר לכל כיס מבית אור אנרגיה!

Open chat
צריך עזרה?
שלום לך
איך נוכל לעזור לך היום?