דוד שמש לא מחמם

החורף מתקרב וזה בדיוק הזמן להתכונן ולהכין את הבית לקור ולגשם, לסערות ולברקים. הכי נורא זה להיתקע בשיא החורף עם דוד שמש לא מחמם, לסבול מרטיבות או הפסקות חשמל. אנו חברת אור אנרגיה מירושלים ממליצים בחום למהר ולהספיק לבצע מספר פעולות קריטיות להתכונן לחורף קר עם דוד שמש תקין על הגג.

כיצד להימנע דוד שמש לא מחמם

חסכו לעצמכם את החיפוש מחיר דוד שמש והכינו את ביתכם לחורף. כיצד למנוע מצב שדוד שמש לא מחמםבימים סופר שמשיים. הזמינו איש מקצוע אמין אשר יבדוק את מצב הדוד וסביבתו בגג. חשוב לתחזק את הקולטים בעזרת שטיפה עם חומר נקיון מתאים. יש לבדוק את המיקום של הקולטים ואם לא הופיע צמרת עץ אשר תחסום את הגישה לקרני השמש. לא משנה איזה סוג של קולטים יש לכםקולטיםמברזל קלאסיים או קולטים חדישים מנחושת חשוב לזכור כי מיקום הקולטים הוא קריטים לתפקודם. מיקום הקולטים לכיוון מערב בזווית הנכונה הוא חשוב ביותר.

לפעמים דוד שמש לא מחמם זה רק אבנית

התקלה הנפוצה ביותר במקרה של דוד שמש לא מחמם הוא תיקון דוד שמש עם אבנית. האבנית בצינורות  של הדוד. חשוב לבחור בדוד שמש איכותי המתאים לאזור בו אתם מתגוררים. דוד עם ציפוי אמאייל, תורם לניקיון המים, מבודד את החלודה, האבנית והלכלוך שעלולים להפוך את המים למלוכלכים ואפילו מזוהמים ושומר על איכויותיהם לאורך זמן. דוד עם ציפוי אמאייללא נשחק עם השנים ושומר על עמידות לאורך זמן רב, כך שניתן להנות מהמים החמים במשך שנים ארוכות.איש מקצוע אמין המעניק אחריות על התקנה או התיקון יכול לבחור עבורכם את הדוד הנכון.

דוד שמש נמרוד

מי אנחנו

חברת אור אנרגיה מירושלים. אנחנו חנות המפעל של חברת כרומגן דוד שמש, אנו משווקים ומפיצים בבלעדיות את כל מוצרי חברת כרומגן –  דודי שמש, דודיחשמל, קולטי שמש ואביזרי אינסטלציה.אנו בעלי ניסיון רב וותק בהתקנה ושירות. אנו מבינים כיצד פועל דוד שמש ישראלי ומאמינים במענה מקצועי ומהיר תוך מתן דגש על זהירות ואיכות ההתקנה. בחנות המפעל שלנו בירושלים תמצאו תחת קורת גג אחת את כל אשר תזדקקו להתקנת או לתיקון דוד שמש בעבור הבית שלכם, וכן את המוצרים  וחלקי החילוף של כל החברות הדרושים להתקנת ולתיקון דודי שמש וכמו כן את כל אביזרי האינסטלציה לדודי שמש.

 

Open chat
צריך עזרה?
שלום לך
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן