דוד שמש בחורף

אין כמו מקלחת חמה ביום חורף קר. הדבר הכי מבאס בעולם היא שהדוד לא מחמם בשיא החורף. אבל מה שעוד יותר מבאס זה שבקיץ החם דוד שמש לא מחמם ואתם נאלצים להפעיל את דוד החשמל בשביל להתקלח. אנחנו בחברת אור אנרגיה מתמחים בכל מה שקשור לדודי חשמל. הדוד לא מחמם אל תתבאסו – אספנו עבורכם כמה טיפים בנושא על מנת להמתיק את הגלולה המרה.

תקלות נפוצות בדודי שמש בישראל

דוד חשמל הוא עניין יקר, איש מקצוע אחראי ומהיימן ימהר לשלול את הבעיות הבאות לפני שיציע לכם להחליף את הדוד הקיים.

אבנית – האבנית היא האויב של דודי השמש הישראלים. מתקין דודי שמש מקצועי ידע לאתר בקלות את היווצרות האבנית במיכל המים או הצינורות המובילים אל הפלאג` בתחתית הדוד. זכרו , במקרים רבים החלפת חלק מהצינורות מספיק לתיקון התקלה.

תחזוק הקולטים – חשוב לתחזק את הקולטים בעזרת שטיפה עם חומר נקיון מתאים. יש לבדוק את המיקום של הקולטים ואם לא הופיע צמרת עץ אשר תחסום את הגישה לקרני השמש. לא משנה איזה סוג של קולטים יש לכם, חשוב לזכור כי מיקום הקולטים הוא קריטים לתפקודם. מיקום הקולטים לכיוון מערב בזווית הנכונה הוא חשוב ביותר.

זרם מים חלש באמבטיה – כן זה דוד השמש אבל אולי זה רק אבנית או סתימה. לא תמיד יש צורך בהחלפת דוד השמש או אפילו חלפים ממנו. איש מקצוע מתאים יכול לטפל בבעיה על ידי יצירת מעקף או החלפת חלק מהצינורות.

דוד שמש נמרוד

דוד מים חמים גם בימים הקרים.

לסיכום,  אל תמהרו לחפש בגוגל דוד שמש מחירים רק בגלל שהמים לא מתחממים. חברת אור אנרגיה היא חנות המפעל של חברת כרומגן דוד שמש, אנו משווקים ומפיצים בבלעדיות את כל מוצרי חברת כרומגן – דודי שמש וחשמל , קולטי שמש ואביזרי אינסטלציה.אנו בעלי ניסיון רב וותק בהתקנה ושירות. אנו מבינים כיצד פועל הראש הישראלי ודוד שמש ישראלי ומאמינים במענה מקצועי ומהיר תוך מתן דגש על זהירות ואיכות ההתקנה.

Open chat
צריך עזרה?
שלום לך
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן