דוד מים חמים

אין כמו להתקלח בדוד מים חמים שלא עולים כסף אלא מתחממים בעזרת אור השמש הטהורה. דוד שמש, הוא דוד חימום המשתמש באנרגיית השמש לחימום המים. בישראל, למרות התנגדות חברת החשמל החלו כבר בשנות החמישים להפיק אנרגיה ירוקה. השימוש באנרגית הסולארית לחימום המים היא חסכון אדיר בכיס ומאמץ נוסף בשמירה על איכות הסביבה, חסכון גדול בחשמל ובכסף לחימום המים. אז איך יש לנו דוד מים חמים?  הדוד מורכב משני חלקים עיקריים מיכל המים וקולטני השמש. מים קרים מוזרמים למיכל המים ואל הקולטנים המתחממים מאנרגיית השמש. חוק הטבע קובע שחום שואף לעלות כלפי מעלה בעוד הקור שואף לרדת כלפי מטה. המים מתחממים מהקולטנים ונדחקים לתוך הדוד, ולחץ המים דוחק את המים הקרים כלפי הקולטנים. אופן הנעת המים בצורהתימשך ללא הפסקה כל עוד המים שבתוך הקולטנים יהיו חמים יותר מן המים שבתוך הדוד.

דוד מים חמים מאנרגיית השמש גם בחורף הישראלי.

ישראל היא מדינה חמה בשונה ממדינות קרות אצלנו גם בימי החורף אפשר לחמם דוד מים חמיםגם בחורף הקר בישראל. אז אל תמהרו לברר מהו מחיר דוד שמש חדש. לפני שאתם מזמינים חדש הנה כמה טיפים בנושא דוד מים חמיםוקולטי שמש נכונים. הבחירה הנכונה בין סוגי הקולטים השונים, קולטי נחושת או קולטי ברזל או קולטי סקדיול אנו משאירים לאנשי השירות המקצועים שלנו. אנשי השירות מכירים את סוגי הקולטים השונים ויודעים לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבור לקוחותיהם בהתאם להיכן שאתם מתגוררים. קולטים מנחושת מתאימים לאיזורים עם לחות גובהה בעוד קולטי סקדיול 40 מתאימים לאיזורים עם פוטנציאל לקרה כמו ירושלים. קולטי קולקטאור, קולט במהירות האור , מיוצר מאלומיניום צבעוני , פיתוח מקורי של מפעלי כרומגן. האלומיניום אינו מחליד.  גב הקולט עשוי מ-PVC העמיד בפני קרינה אולטרה סגולית עם רדיד אלומיניום ובידוד פוליאורטן. השילוש הקדוש הזה מונע למעשה אובדן חום ומאפשר לחסוך באנרגיה ולנצל את קרני השמש בצורה האידיאלית.

דוד שמש נמרוד

דוד מים חמים רק באור אנרגיה

אצלנו תוכלו לבצע תיקון דוד שמש במחיר הוגן. חברת אור אנרגיה היא היא מרכז שיווק והפצה גם של מוצרי דודי חשמל ודודי שמש של כל החברות. אנו נותנים שירות מקצועי ומהיר בהתקנה ותיקון של דודי שמש וחשמל. בחנות המפעל שלנו בירושלים בו תוכלו לרכוש את כל סוגי הדודים והקולטים, חלקי החילוף של כל החברות.

Open chat
צריך עזרה?
שלום לך
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן