דוד מים חמים מחיר

ככה זה בחיים זה הדברים הקטנים שמעלים לנו חיוך על השפתיים – שאנחנו קונים שתיים במחיר אחד, שאנחנו קונים בחמישים אחוז הנחה ושאנו זוכים לדוד מים חמים שהתחמם בעזרת דוד שמש שמותקן על הגג. אצלנו באור אנרגיה מאמינים ששקיפות ואמינות הם המפתח להצלחה. כל הרכיבים שלנו חדשים עם אחריות יצרן, וכל המתקינים שלנו בעלי ניסיון והכשרה בפירוק והתקנת דודי שמש. אספנו עבורכם כמה משפטים חשובים בנושא הבחירה הנכונה של קולטוני שמש לגג.

דוד מים חמים אנרגיה ירוקה סופר חסכונית

ישראל היא מדינה חמה בשונה ממדינות קרות אצלנו גם בימי החורף אפשר ליהנות ממים חמיםגם בחורף הקר בישראל.  אל תמהרו להחליף את הדוד על הגג ולהקליד דוד שמש מחירון בגוגל .לפני שאתם מזמינים חדש הנה כמה טיפים בנושא דודי שמש וקולטי שמש. מרכיב דודים מקצוען יידע לבחור עבורכם את סוג קולטונים השמש הטובים ביותר עבורכם. מה הכוונה? הבחירה הנכונה בין סוגי הקולטים השונים, קולטי נחושת או קולטי ברזל או קולטי סקדיול אנו משאירים לאנשי השירות המקצועים שלנו. אנשי השירות מכירים את סוגי הקולטים השונים ויודעים לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבור לקוחותיהם בהתאם להיכן שאתם מתגוררים. קולטים מנחושת מתאימים לאיזורים עם לחות גובהה בעוד קולטי סקדיול 40 מתאימים לאיזורים עם פוטנציאל לקרה כמו ירושלים. קולטי קולקטאור, קולט במהירות האור , מיוצר מאלומיניום צבעוני , פיתוח מקורי של מפעלי כרומגן. האלומיניום אינו מחליד.  גב הקולט עשוי מ-PVC העמיד בפני קרינה אולטרה סגולית עם רדיד אלומיניום ובידוד פוליאורטן. השילוש הקדוש הזה מונע למעשה אובדן חום ומאפשר לחסוך באנרגיה ולנצל את קרני השמש בצורה האידיאלית.

דוד שמש

דוד מים חמים מחיר משתלם

אצלנו תוכלו לבצע רכישה ותיקון דוד מים חמים במחיר הוגן. חברת אור אנרגיה היא היא מרכז שיווק והפצה גם של מוצרי דודי ודודי חשמל ושמש של כל החברות. אנו נותנים שירות מקצועי ומהיר בהתקנה ותיקון. בחנות המפעל שלנו בירושלים בו תוכלו לרכוש את כל סוגי הדודים והקולטים, חלקי החילוף של כל החברות.

Open chat
צריך עזרה?
שלום לך
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן