איך לבחור דוד שמש ?

דוד שמש זה מוצר שמלבד מי שעוסק בו כמקצוע, לא ממש מבין בו. זה אומר שכאשר אנשים זקוקים לדוד שמש, הם בדרך כלל אמורים לסמוך על מי שנותן להם שירות, ונותני שירות הם עם של דוברי אמת או שקר, תלוי על מי נפלת.

בעידן האינטרנט כאשר כל המידע פרוש לפני כולם, לפני שרוכשים מוצר כמו דוד שמש חשוב מאוד להבין מה יש בשוק, איזה דוד שמש מומלץ, מה לא מומלץ. להיכנס לאתרים של השוואת מחירים ולא להתעצל לקרוא חוות דעת, אלה יכולים לעשות את ההבדל בין דוד שמש איכותי לבין דוד שאין לו אנרגיה עם השמש.

כל תקלה והפתרון הצודק שלה

כאשר אתם מזמינים טכנאי של דוד שמש, כדאי מאוד שתנסו להבין מה הוא מסביר ולדעת אם הוא "מסובב" אתכם על האצבע או אומר לכם את האמת. ולא מציע לכם פתאום על דוד שמש מחיר מפוצץ.

סדק בדוד למשל לא מחייב גם החלפת קולטים. סדק גם אפשר לתקן אם מדובר בדוד יחסית חדש, אבל אם יש לכם דוד שמש בן 10 ויש בו נזילה הפיתרון הצודק יהיה באמת להחליף אותו.

אם למשל החלטתם להחליף את הדוד אבל אתם מנסים להשהות את החלפת הקולטים למרות שאין להם שום בעיה כרגע, אבל גם הם ישנים, עדיף כבר להחליף את כל המערכת כי רכישה של דוד בנפרד ושל קולט בנפרד עולה יותר מאשר רכישה משותפת.

מחירו של דוד שמש או של קולט נע בין: 1,500-2000 ₪ ואם תקנו את שניהם יחד זה יעלה לכם פחות.

דוד שמש

חפשו את תו התקן

יש המון חברות חאפריות שעוסקות בתחום של דודי שמש והתקנה. כאשר אתם רוכשים דוד שמש חשוב מאוד שתקנו דוד שמש שיש לו תו תקן (יש עליו מדבקה כזו) מתוצרת חברה מוכרת וידועה. אתם יכולים גם להיכנס לאינטרנט ולקרוא על דוד השמש הזה ולהתרשם מחוות הדעת עליו כגון דוד שמש נימרוד.

יש חברות שנותנות אחריות לדוד שמש של 5 שנים ויש כאלה שנותנות בין 9-10 והן מומלצות. האחריות הארוכה מעידה על איכות המוצר שלהם.

דוד שמש רגיל מכיל 150 ליטר אבל אם מדובר בשתי נפשות, מספיק גם דוד של 80 ליטר, וגם הוצאות החימום בן בהתאם לקיבולת.

Open chat
צריך עזרה?
שלום לך
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן